• Heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Geffen, Theo vanTechnische stafTrainer/coach
    Kempen, Paul vanOverige stafTeammanager
    Osch, Johan vanOverige stafTeammanager
    Riele, Rick teTechnische stafAss.-trainer/coach
    Rijksen, EdwinMedische stafClubarts/dokter
    Vugts, ArendOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    24 mrt.Alverna - Nemelaer 1
    30 mrt.Blauw wit '81 M1 - Nemelaer M3
    30 mrt.SvSSS M2 - Nemelaer M1 en M2
    30 mrt.S.V Capelle JO11-1 - Nemelaer JO11-1
    31 mrt.Juliana '31 1 - Nemelaer 1
    6 apr.Nemelaer JO12-1 - Nemelaer JO11-3G
  • Poulestanden Nemelaer 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Juliana '31 118144046
    2SV TOP 117104334
    3Nemelaer 117101631
    4Leones 11683527
    5Woezik 11867525
    6Alverna1666424
    7Rhode/Van Stiphout Bouw 11966724
    8SC 't Zand 11664622
    9Best Vooruit 11764722
    10Oirschot Vooruit 11746718
    11Brabantia 118441016
    12HVCH 116421014
    13FC Tilburg 11634913
    14Prinses Irene 117251011

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 132107
    2Wilhelmina'26 131205
    3Uno Animo31023
    4Helvoirt 130121

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sliedrecht 111003
    2Halsteren 111003
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111003
    4SSV'65 111003
    5Real Lunet 111003
    6ZIGO 111003
    7RCS 111003
    8IFC11003
    9Oirschot Vooruit 111003
    10RBC 111003
    11EFC 111003
    12HVV'24 111003
    13Steenbergen 111003
    14VVGZ 111003
    15Bruse Boys 111003
    16GJS 111003
    17Roosendaal 111003
    18Alblasserdam 111003
    19Baronie11003
    20JEKA 111003
    21Reusel Sport/CoTrans 111003
    22METO 111003
    23Rijsoord 111003
    24Theole 111003
    25Beek Vooruit 111003
    26Geldrop 111003
    27Arnemuiden 111003
    28Bergeijk 111003
    29Groot-Ammers 111003
    30Nuenen11003
    31Oranje Wit 111003
    32Serooskerke 111003
    33FC Tilburg 111003
    34VOAB 111003
    35BMC 111003
    36SC Gastel 111003
    37SCG'18 111003
    38Unitas11003
    39De Noormannen 111003
    40Wilhelmina'26 111003
    41Arkel 111003
    42Dongen 211003
    43RKSV Heeze 111003
    44MOC'17 111003
    45Philippine 111003
    46Prinsenland 111003
    47PSV 111003
    48Tivoli 111003
    49VCB 111003
    50Kruiningen 111003
    51RKSV Nuenen 211003
    52SVW 111003
    53Terneuzense Boys 111003
    54Achilles Veen11003
    55Victoria'03 111003
    56Were Di 111003
    57LRC 111003
    58Gilze 111003
    59Haaften 111003
    60Kloetinge 111003
    61VC Vlissingen11003
    62Waspik 111003
    63Wilhelmina 111003
    64Taxandria 111003
    65Nivo Sparta 110010
    66's Heer Arendskerke 110010
    67Heukelum 110010
    68Rijen 110010
    69Terneuzen 110010
    70Right'Oh 110010
    71BVV/Timmermans Infra 110010
    72TSV Gudok 110010
    73ZSC'62 110010
    74GDC 110010
    75ASWH 210010
    76Geldrop 210010
    77Nemelaer 110010
    78ODC 110010
    79Oosterhout 110010
    80Peursum 110010
    81TGG 110010
    82Unitas'30 110010
    83WVV'67 110010
    84HSSC'61 110010
    85NOAD'67 110010
    86Rood Wit V 110010
    87Zaamslag 110010
    88Almkerk 110010
    89Halsteren10010
    90Riel 110010
    91Groen Wit 110010
    92RPC 110010
    93Ameide 110010
    94Brabantia 110010
    95Hapert 110010
    96Klundert 110010
    97RKDVC 110010
    98SVSSS 110010
    99VCK 110010
    100Walcheren 110010
    101DOSL 110010
    102Hoeven 110010
    103SBC 110010
    104TSC 110010
    105FC Dauwendaele 110010
    106Unitas 110010
    107WDS'19 110010
    108Bavel 110010
    109FC Cranendonck 110010
    110DHV 110010
    111SAB 110010
    112Clinge 110010
    113Nieuw Lekkerland 110010
    114SCR 110010
    115Madese Boys 110010
    116SV Unitas'59 110010
    117Zundert 110010
    118De Alblas 110010
    119Moerse Boys 110010
    120Rood-Wit W 110010
    121UNA 210010
    122FC Engelen 110010
    123Zwaluw VFC 110010
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 110010
    125GPC Vlissingen 110010
    126Sleeuwijk 110010
    127SPS 110010
    128De Zwerver 110010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 1 - Rhode/Van Stiphout Bouw 117 mrt.6 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baast, Gijs vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Buvens, RubenTeamspeler
    Diepens, MaikelTeamspeler
    Diepens, WesleyTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Heesters, JesperTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Molenaar, WouterTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Riele, Rick teTeamspeler
    Ven, Giel v.d.Teamspeler
    Vermeer, LuukTeamspeler
    Verstijnen, MichielTeamspeler
    Vugts, JoeriTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler