• Heren 1

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Geffen, Theo vanTechnische stafTrainer/coach
    Osch, Johan vanOverige stafTeammanager
    Riele, Rick teTechnische stafAss.-trainer/coach
    Vugts, ArendOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 feb.Nemelaer 1 - FC Eindhoven AV 1
    12 feb.SC Kruisland 1 - Nemelaer 1
  • Poulestanden Nemelaer 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Best Vooruit 11281325
    2SC Kruisland 11264222
    3Nemelaer 11271422
    4TAC'90 11271422
    5Erp 11261519
    6fc Boshuizen 11254319
    7Geldrop 11253418
    8VOAB 11251616
    9Marvilde 11236315
    10SC 't Zand 11241713
    11Sarto 11234513
    12FC Eindhoven AV 11133512
    13DOSKO 11131710
    14RKSV Heeze 1122197

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1TSC 132107
    2Nemelaer 131114
    3GRC-14 131023
    4Wieldrecht 131023

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1JEKA 111003
    2Nemelaer 110010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    fc Boshuizen 1 - Nemelaer 129 jan.3 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    Abeelen, Quinten vanTeamspeler
    Baast, Gijs vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Boogaers, RoelTeamspeler
    Boogaers, TiesTeamspeler
    Bressers, FlorusTeamspeler
    Linden, Rick van derTeamspeler
    Pijnenburg, RickTeamspeler
    Riele, Rick teTeamspeler
    Schoenmaker, DennisTeamspeler
    Ven, Geert v.d.Teamspeler
    Ven, Giel v.d.Teamspeler
    Venrooij, Jasper vanTeamspeler
    Vermeer, LuukTeamspeler
    Vugts, BasTeamspeler
    Vugts, JoeriTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Vugts, PieterTeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.