• Heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Geffen, Theo vanTechnische stafTrainer/coach
    Kempen, Paul vanOverige stafTeammanager
    Osch, Johan vanOverige stafTeammanager
    Riele, Rick teTechnische stafAss.-trainer/coach
    Rijksen, EdwinMedische stafClubarts/dokter
    Vugts, ArendOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    18 nov.Oirschot Vooruit 1 - Nemelaer 1
    25 nov.Nemelaer 1 - Best Vooruit 1
    1 dec.Sc "t Zand M4 - Nemelaer M3
    1 dec.Nemelaer M2,M1 - Thuis Toernooi
  • Poulestanden Nemelaer 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Juliana '31 1752017
    2SV TOP 1752017
    3Woezik 1742114
    4Leones 1732211
    5Oirschot Vooruit 1724110
    6Rhode/Van Stiphout Bouw 172329
    7Nemelaer 173049
    8Best Vooruit 172238
    9Brabantia 172238
    10Alverna72238
    11SC 't Zand 172238
    12FC Tilburg 171245
    13Prinses Irene 171245
    14HVCH 171154

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 132107
    2Wilhelmina'26 131205
    3Uno Animo31023
    4Helvoirt 130121

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Sliedrecht 111003
    2Halsteren 111003
    3Roda Boys/Bommelerwaard 111003
    4SSV'65 111003
    5Real Lunet 111003
    6ZIGO 111003
    7RCS 111003
    8IFC11003
    9RBC 111003
    10EFC 111003
    11HVV'24 111003
    12Steenbergen 111003
    13VVGZ 111003
    14Bruse Boys 111003
    15GJS 111003
    16Roosendaal 111003
    17Alblasserdam 111003
    18Baronie11003
    19JEKA 111003
    20Reusel Sport/CoTrans 111003
    21METO 111003
    22Rijsoord 111003
    23Theole 111003
    24Beek Vooruit 111003
    25Geldrop 111003
    26Arnemuiden 111003
    27Bergeijk 111003
    28Groot-Ammers 111003
    29Nuenen11003
    30Oranje Wit 111003
    31Serooskerke 111003
    32FC Tilburg 111003
    33VOAB 111003
    34BMC 111003
    35SC Gastel 111003
    36SCG'18 111003
    37Unitas11003
    38De Noormannen 111003
    39Wilhelmina'26 111003
    40Arkel 111003
    41Dongen 211003
    42RKSV Heeze 111003
    43MOC'17 111003
    44Philippine 111003
    45Prinsenland 111003
    46PSV 111003
    47Tivoli 111003
    48VCB 111003
    49Kruiningen 111003
    50RKSV Nuenen 211003
    51SVW 111003
    52Terneuzense Boys 111003
    53Achilles Veen11003
    54Victoria'03 111003
    55Were Di 111003
    56LRC 111003
    57Gilze 111003
    58Haaften 111003
    59Kloetinge 111003
    60VC Vlissingen11003
    61Waspik 111003
    62Wilhelmina 111003
    63Taxandria 111003
    64Oirschot Vooruit 100000
    65Unitas'59 100000
    66Nivo Sparta 110010
    67's Heer Arendskerke 110010
    68Heukelum 110010
    69Rijen 110010
    70Terneuzen 110010
    71Right'Oh 110010
    72BVV/Timmermans Infra 110010
    73TSV Gudok 110010
    74ZSC'62 110010
    75GDC 110010
    76ASWH 210010
    77Geldrop 210010
    78Nemelaer 110010
    79ODC 110010
    80Oosterhout 110010
    81Peursum 110010
    82TGG 110010
    83Unitas'30 110010
    84WVV'67 110010
    85HSSC'61 110010
    86NOAD'67 110010
    87Rood Wit V 110010
    88Zaamslag 110010
    89Almkerk 110010
    90Halsteren10010
    91Riel 110010
    92Groen Wit 110010
    93RPC 110010
    94Ameide 110010
    95Brabantia 110010
    96Hapert 110010
    97Klundert 110010
    98RKDVC 110010
    99SVSSS 110010
    100VCK 110010
    101Walcheren 110010
    102DOSL 110010
    103Hoeven 110010
    104SBC 110010
    105TSC 110010
    106FC Dauwendaele 110010
    107Unitas 110010
    108WDS'19 110010
    109Bavel 110010
    110FC Cranendonck 110010
    111DHV 110010
    112SAB 110010
    113Clinge 110010
    114Nieuw Lekkerland 110010
    115SCR 110010
    116Madese Boys 110010
    117Zundert 110010
    118De Alblas 110010
    119Moerse Boys 110010
    120Rood-Wit W 110010
    121UNA 210010
    122FC Engelen 110010
    123Zwaluw VFC 110010
    124ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 110010
    125GPC Vlissingen 110010
    126Sleeuwijk 110010
    127SPS 110010
    128De Zwerver 110010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    VCB 1 - Nemelaer 111 nov.3 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baast, Gijs vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Buvens, RubenTeamspeler
    Diepens, WesleyTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Heesters, JesperTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Molenaar, WouterTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Riele, Rick teTeamspeler
    Ven, Giel v.d.Teamspeler
    Vermeer, LuukTeamspeler
    Verstijnen, MichielTeamspeler
    Vugts, JoeriTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler