• Heren 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Geffen, Theo vanTechnische stafTrainer/coach
    Osch, Johan vanOverige stafTeammanager
    Riele, Rick teTechnische stafAss.-trainer/coach
    Rijksen, EdwinMedische stafVerzorger
    Vugts, ArendOverige stafStandaard functie
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan.NEC 1 - Nemelaer 1
    2 feb.Nemelaer 1 - Woezik 1
  • Poulestanden Nemelaer 1 (0512 Mannen Zondag standaard (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Alverna 11272323
    2Brabantia 11263321
    3SV TOP 11263321
    4NEC 11162320
    5Leones 11152417
    6HVCH 11245317
    7Unitas'30 11252517
    8FC Eindhoven AV 11144316
    9Woezik 11244416
    10Nemelaer 11143415
    11Erp 11141613
    12SC 't Zand 11133512
    13Rhode/Van Stiphout Bouw 1122379
    14Best Vooruit 1122197

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1020 Mannen KNVB beker Amateurs 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Woudrichem 111003
    2Unitas'30 111003
    3Serooskerke 111003
    4Sliedrecht 111003
    5Baronie11003
    6Kloetinge11003
    7Nieuw Lekkerland 111003
    8Rijen 111003
    9Haarsteeg 111003
    10Halsteren11003
    11TSV Gudok 111003
    12Altena 111003
    13Vuren 111003
    14Almkerk 111003
    15FC Axel 111003
    16Moerse Boys11003
    17VV Papendrecht 111003
    18Reusel Sport/CoTrans 111003
    19Tricht 111003
    20Rijsoord11003
    21Victoria'03 111003
    22Kapelle 111003
    23De Meeuwen 111003
    24Nuenen11003
    25RPC 111003
    26Achilles Veen11003
    27SVW 111003
    28Waalre 111003
    29Zwaluw VFC 111003
    30Best Vooruit 111003
    31FC Eindhoven AV 111003
    32Irene'58 111003
    33Unitas11003
    34VC Vlissingen 111003
    35Alem 111003
    36Schijf 111003
    37ASWH 211003
    38Bavel 111003
    39SC Gastel 111003
    40Halsteren 111003
    41Klundert 111003
    42Oosterhout 111003
    43PSV 111003
    44Real Lunet 111003
    45Brabantia 111003
    46Breskens 111003
    47Cluzona 111003
    48Prinsenland 111003
    49RKTVC 111003
    50Baronie 111003
    51SBC 111003
    52SV Unitas'59 111003
    53Alblasserdam 111003
    54Nemelaer 111003
    55ZSC'62 111003
    56Duiveland 111003
    57SC Everstein 111003
    58Rood Wit V 111003
    59VOAB 111003
    60Gilze 111003
    61Bladella 111003
    62Clinge 111003
    63RKSV Nuenen 211003
    64Nieuwkuijk 111003
    65ONI 110010
    66Marvilde 110010
    67RKVVO 110010
    68Sliedrecht 210010
    69SJO FC De Westhoek 110010
    70VV Trinitas Oisterwijk 110010
    71Luctor Heinkenszand 110010
    72SV Meerkerk 110010
    73Hapert 110010
    74SC 't Zand 110010
    75Terneuzen 110010
    76Neerlandia'31 110010
    77EFC 110010
    78SV Budel 110010
    79Jong Brabant 110010
    80Vlijmense Boys 110010
    81Groen Wit 110010
    82FC Dauwendaele 110010
    83Dubbeldam 110010
    84FC Engelen 110010
    85IFC10010
    86JEKA 110010
    87Kogelvangers 110010
    88Spoordonkse Boys 110010
    89Zundert 110010
    90Hulsterloo 110010
    91Philippine 110010
    92TGG 110010
    93De Valk 110010
    94Zwaluwe 110010
    95RKSV Heeze 110010
    96RCS 110010
    97Yerseke 110010
    98ZSC 110010
    99SV BLC 110010
    100Den Dungen 110010
    101Hoogeloon 110010
    102Roda Boys/Bommelerwaard 110010
    103B.V.V. 110010
    104Geldrop 110010
    105Hontenisse 110010
    106OJC ROSMALEN10010
    107TSC 110010
    108NEO'25 110010
    109SV Noordeloos 110010
    110Bergeijk 110010
    111Goes 110010
    112HSSC'61 110010
    113Roosendaal 110010
    114Schelluinen 110010
    115Sparta'30 110010
    116Heerjansdam 110010
    117Nieuw Borgvliet 110010
    118Streefkerk 110010
    119Tholense Boys 110010
    120The White Boys 110010
    121DESK 110010
    122Steen 110010
    123VVR 110010
    124SC Kruisland 110010
    125EBOH 110010
    126DSE 110010
    127GPC Vlissingen 110010
    128MVV'58 110010

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Real Lunet 132016
    2Nemelaer 131114
    3Oirschot Vooruit 131114
    4Uno Animo 131023

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1030 Mannen KNVB beker Amateurs 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Bavel 111003
    2Cluzona 111003
    3Sliedrecht 111003
    4Kloetinge11003
    5Unitas11003
    6Halsteren11003
    7ASWH 211003
    8Bladella 111003
    9Halsteren 111003
    10De Meeuwen 111003
    11Real Lunet 111003
    12Baronie11003
    13Brabantia 111003
    14Moerse Boys11003
    15Nuenen11003
    16Best Vooruit 111003
    17SV Unitas'59 111003
    18ZSC'62 111003
    19Nemelaer 111003
    20Oosterhout 111003
    21Victoria'03 111003
    22Achilles Veen11003
    23SC Gastel 111003
    24RPC 111003
    25SC Everstein 111003
    26PSV 111003
    27Alem 111003
    28Zwaluw VFC 111003
    29Altena 111003
    30Rijsoord11003
    31Tricht 111003
    32Prinsenland 111003
    33Gilze 110010
    34SBC 110010
    35VOAB 110010
    36Haarsteeg 110010
    37Almkerk 110010
    38RKSV Nuenen 210010
    39SVW 110010
    40Alblasserdam 110010
    41Schijf 110010
    42Woudrichem 110010
    43Rijen 110010
    44Unitas'30 110010
    45VC Vlissingen 110010
    46Breskens 110010
    47FC Eindhoven AV 110010
    48Rood Wit V 110010
    49Irene'58 110010
    50VV Papendrecht 110010
    51RKTVC 110010
    52TSV Gudok 110010
    53Nieuwkuijk 110010
    54Clinge 110010
    55Serooskerke 110010
    56Vuren 110010
    57Nieuw Lekkerland 110010
    58Reusel Sport/CoTrans 110010
    59Baronie 110010
    60FC Axel 110010
    61Klundert 110010
    62Duiveland 110010
    63Kapelle 110010
    64Waalre 110010

    Poulestanden Nemelaer 1 (B1040 Mannen KNVB beker Amateurs 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Brabantia 111003
    2Unitas11003
    3Cluzona 111003
    4Nemelaer 111003
    5Halsteren 111003
    6Altena 111003
    7Moerse Boys11003
    8SC Gastel 111003
    9Tricht 111003
    10Nuenen11003
    11Bavel 111003
    12Achilles Veen00000
    13Alem 100000
    14Baronie00000
    15Best Vooruit 100000
    16Halsteren00000
    17Kloetinge00000
    18De Meeuwen 100000
    19Sliedrecht 100000
    20Victoria'03 100000
    21Zwaluw VFC 100000
    22Bladella 110010
    23Real Lunet 110010
    24Rijsoord10010
    25ASWH 210010
    26PSV 110010
    27ZSC'62 110010
    28RPC 110010
    29SV Unitas'59 110010
    30Prinsenland 110010
    31SC Everstein 110010
    32Oosterhout 110010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 1 - SV Unitas'59 116 jan.7 - 3
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baast, Gijs vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Brand, Daan van denTeamspeler
    Buvens, RubenTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Esch, Thomas VanTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Molenaar, WouterTeamspeler
    Riele, Rick teTeamspeler
    Ven, Geert v.d.Teamspeler
    Ven, Giel v.d.Teamspeler
    Verlouw, TeunTeamspeler
    Vermeer, LuukTeamspeler
    Vugts, JoeriTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Vugts, PieterTeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler