• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Boogaers, BasTechnische stafHoofdcoach
    Boxtel, Jan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 apr.Nemelaer 2 - EFC 2
  • Poulestanden Nemelaer 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Helvoirt 232107
    2Nemelaer 232107
    3Zwaluw VFC 231023
    4Real Lunet 230030

    Poulestanden Nemelaer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Geldrop 21693430
    2OJC ROSMALEN 21692529
    3Nemelaer 21792629
    4Dongen 21785429
    5SC 't Zand 21783627
    6RKVVO 21674525
    7Haarsteeg 21681725
    8Sarto 21673624
    9RKSV Nuenen 21656521
    10RKSV Heeze 21656521
    11Oirschot Vooruit 21763821
    12EFC 216511016
    13ODC 217501215
    14Wilhelmina Boys 217331112
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Oirschot Vooruit 2 - Nemelaer 229 mrt.
  • Team indeling

    NaamRol
    Abeelen, Quinten vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Antwerpen, Joep vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Boogaers, RoelTeamspeler
    Boxtel, Jarno vanTeamspeler
    Cock, Max deTeamspeler
    Diepens, MaikelTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Groot, Leon deTeamspeler
    Kain, LloydTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Pijnenburg, RickTeamspeler
    Ven, Geert v.d.Teamspeler
    Vught, Koen vanTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler