• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Boogaers, BasTechnische stafHoofdcoach
    Boxtel, Jan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb.RKVVO 2 - Nemelaer 2
    9 feb.Nemelaer 2 - Dongen 2
  • Poulestanden Nemelaer 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Helvoirt 232107
    2Nemelaer 232107
    3Zwaluw VFC 231023
    4Real Lunet 230030

    Poulestanden Nemelaer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Geldrop 21382326
    2Nemelaer 21381425
    3Sarto 21373324
    4Haarsteeg 21371522
    5Dongen 21363421
    6RKVVO 21363421
    7SC 't Zand 21363421
    8OJC ROSMALEN 21362520
    9Oirschot Vooruit 21353518
    10RKSV Nuenen 21336415
    11RKSV Heeze 21335514
    12EFC 21331910
    13Wilhelmina Boys 2132389
    14ODC 21330109
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 2 - Oirschot Vooruit 226 jan.1 - 3
  • Team indeling

    NaamRol
    Abeelen, Quinten vanTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Antwerpen, Joep vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Boogaers, RoelTeamspeler
    Boxtel, Jarno vanTeamspeler
    Cock, Max deTeamspeler
    Diepens, MaikelTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Groot, Leon deTeamspeler
    Kain, LloydTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Pijnenburg, RickTeamspeler
    Ven, Geert v.d.Teamspeler
    Vught, Koen vanTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler