• Heren 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boogaers, BasTechnische stafHoofdcoach
    Boxtel, Jan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Boxtel, Jan vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 feb.JEKA 2 - Nemelaer 2
    12 feb.Nemelaer 2 - RKSV Heeze 2
  • Poulestanden Nemelaer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Geldrop 211101031
    2JEKA 21180324
    3Sarto 21172223
    4Wilhelmina Boys 21162320
    5Nemelaer 21352617
    6VOAB 21050515
    7Oirschot Vooruit 21242614
    8EFC 21242614
    9Best Vooruit 21141613
    10Den Dungen 21241713
    11RKSV Heeze 21031610
    12RKDVC 21131710
    13Rijen 2112187

    Poulestanden Nemelaer 2 (B1000 Mannen KNVB beker Amateurs poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Haarsteeg 133009
    2Baardwijk 131023
    3Nemelaer 231023
    4SC Elshout 131023

    Poulestanden Nemelaer 2 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Beek Vooruit 211003
    2Nemelaer 210010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 2 - Den Dungen 229 jan.1 - 0
  • Team indeling

    NaamRol
    Antwerpen, Joep vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Beers, Stijn vanTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Boogaers, TiesTeamspeler
    Diepens, MaikelTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Haerkens, LuukTeamspeler
    Kain, LloydTeamspeler
    Loo, Dirk van deTeamspeler
    Mee, Geert van derTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Pijnenburg, RickTeamspeler
    Schoonus, HeinTeamspeler
    Vugts, BasTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Sponsor Nemelaer 2 bedankt!

    Sponsor Nemelaer 2 bedankt! Frans Op 't Hoog Tegelwerken uit Haaren is sinds dit seizoen de trotse sponsor van het complete wedstrijdtenue + sporttassen van Nemelaer 2. De sporttassen zijn in combinatie met J&R Trucking te Berkel-Enschot gesponsord.Nemelaer wil Frans Op 't Hoog hartelijk [...]

    Read more