• Heren 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Boogaers, BasTechnische stafHoofdcoach
    Boxtel, Jan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Boxtel, Jan vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 meiHaarsteeg 2 - Nemelaer 2
    6 jun.Nemelaer 2 - RKVVO 2
  • Poulestanden Nemelaer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Geldrop 224191458
    2Nemelaer 224184258
    3Sarto 224136545
    4EFC 224142844
    5SC 't Zand 224132941
    6RKSV Heeze 2241311040
    7Oirschot Vooruit 2241131036
    8RKDVC 223831227
    9Wilhelmina Boys 224811525
    10JEKA 224731424
    11RKVVO 223721423
    12Rijen 224581123
    13ODC 224531618
    14Haarsteeg 224451517
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 2 - JEKA 222 mei4 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    Abeelen, Quinten vanTeamspeler
    Antwerpen, Joep vanTeamspeler
    Beers, Stijn vanTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Boogaers, RoelTeamspeler
    Boogaers, TiesTeamspeler
    Cock, Max deTeamspeler
    Diepens, MaikelTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Haerkens, LuukTeamspeler
    Hoog, Edu op 'tTeamspeler
    Kain, LloydTeamspeler
    Mee, Geert van derTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Pijnenburg, RickTeamspeler
    Vugts, BasTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler
    Zwienenberg, LuukTeamspeler

    Er is 1 teamlid waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Sponsor Nemelaer 2 bedankt!

    Sponsor Nemelaer 2 bedankt! Frans Op 't Hoog Tegelwerken uit Haaren is sinds dit seizoen de trotse sponsor van het complete wedstrijdtenue + sporttassen van Nemelaer 2. De sporttassen zijn in combinatie met J&R Trucking te Berkel-Enschot gesponsord.Nemelaer wil Frans Op 't Hoog hartelijk [...]

    Read more