• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Boogaers, BasTechnische stafHoofdcoach
    Boxtel, Jan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    17 feb.Geldrop 2 - Nemelaer 2
    23 feb.Nemelaer JO11-1 - Den Dungen JO11-1
    23 feb.GSBW JO15-1 - Nemelaer JO15-1
    24 feb.Nemelaer 2 - UNA 2
  • Poulestanden Nemelaer 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Helvoirt 222006
    2Nemelaer 221013
    3Real Lunet 220020

    Poulestanden Nemelaer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKSV Nuenen 214101331
    2RKVVO 21490527
    3UNA 21680824
    4Geldrop 21465323
    5Dongen 21564522
    6SC 't Zand 21556421
    7OJC ROSMALEN 21354419
    8Baronie 21353518
    9Nemelaer 21446418
    10Brabantia 21553718
    11EFC 21243515
    12RKSV Heeze 21233612
    13Best Vooruit 21332811
    14Wilhelmina Boys 21432911
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 2 - Dongen 210 feb.0 - 0
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Boxtel, Jarno vanTeamspeler
    Brekelmans, JeroenTeamspeler
    Brekelmans, WouterTeamspeler
    Cock, Max deTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Esch, Subocaj vanTeamspeler
    Groot, Leon deTeamspeler
    Heesters, JesperTeamspeler
    Kain, LloydTeamspeler
    Leussink, VincentTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Mooren, BartTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Verstijnen, MichielTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.