• Heren 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-trainer/coach
    Boogaers, BasTechnische stafHoofdcoach
    Boxtel, Jan vanTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    15 dec.EFC 2 - Nemelaer 2
  • Poulestanden Nemelaer 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Helvoirt 232107
    2Nemelaer 232107
    3Zwaluw VFC 231023
    4Real Lunet 230030

    Poulestanden Nemelaer 2 (0518 Mannen Zondag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Geldrop 21172223
    2Nemelaer 21171322
    3Sarto 21163221
    4Haarsteeg 21161419
    5RKVVO 21153318
    6Dongen 21152417
    7SC 't Zand 21143415
    8Oirschot Vooruit 21143415
    9OJC ROSMALEN 21142514
    10RKSV Heeze 21135314
    11RKSV Nuenen 21134413
    12ODC 2113089
    13Wilhelmina Boys 2112278
    14EFC 2112187
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 2 - Haarsteeg 28 dec.4 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    Abeelen, Quinten vanTeamspeler
    Antwerpen, Joep vanTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Bergmans, BramTeamspeler
    Bertens, MathijsTeamspeler
    Boogaers, RoelTeamspeler
    Boxtel, Jarno vanTeamspeler
    Cock, Max deTeamspeler
    Diepens, MaikelTeamspeler
    Esch, Bart vanTeamspeler
    Groot, Leon deTeamspeler
    Hoog, Edu op 'tTeamspeler
    Kain, LloydTeamspeler
    Mee, Wouter van derTeamspeler
    Peijnenburg, JoepTeamspeler
    Pijnenburg, RickTeamspeler
    Ven, Geert v.d.Teamspeler
    Vught, Koen vanTeamspeler
    Vugts, NickTeamspeler
    Waal, Matthijs DETeamspeler
    Waal, Niels deTeamspeler