• Heren 3

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Heesters, JesperOverige stafTeammanager
    Schut, LevyOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 feb.Jong Brabant 3 - Nemelaer 3
    12 feb.Nemelaer 3 - RKKSV 2
  • Poulestanden Nemelaer 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC 411101031
    2Nemelaer 31090127
    3BMC 21170421
    4DBN'22 21162320
    5Schijndel/DE WIT 31162320
    6Jong Brabant 31151516
    7RKKSV 21151516
    8Real Lunet 31142514
    9Jan van Arckel 21140712
    10Boxtel 2112187
    11Hedel 2101093
    12Boskant 21110103

    Poulestanden Nemelaer 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 332107
    2VV Trinitas Oisterwijk 332107
    3Nemelaer 331023
    4CHC 230030
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 3 - DBN'22 229 jan.3 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    Brand, Daan van denTeamspeler
    Buvens, RubenTeamspeler
    Dijk, Jaap vanTeamspeler
    Hartjes, LarsTeamspeler
    Heesters, BasTeamspeler
    Heesters, JesperTeamspeler
    Hermsen, JurgenTeamspeler
    Kempen, Kevin vanTeamspeler
    Kuijl, ArjanTeamspeler
    Molenaar, WouterTeamspeler
    Nieuwelaar, Ferry van denTeamspeler
    Pijnenburg, JasperTeamspeler
    Schut, LevyTeamspeler
    Snellen, JornTeamspeler
    Snellen, TijmenTeamspeler
    Sprang, Ruud vanTeamspeler
    Vermeer, RickTeamspeler
    Verstijnen, KeesTeamspeler
    Verstijnen, MichielTeamspeler
    Vugts, GijsTeamspeler
    Waal, Tim deTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.