• Heren 4

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ven, Ronald van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 meiMaliskamp 3 - Nemelaer 4
  • Poulestanden Nemelaer 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC 822201161
    2Audacia 421123639
    3Zwaluw VFC 521121837
    4Emplina 422112935
    5OJC ROSMALEN 52295832
    6Helvoirt 32193930
    7LSV 221831027
    8SCG'18 722831127
    9Boxtel 422741125
    10Nemelaer 421731124
    11ODC 422531418
    12Maliskamp 321431415
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    RKDVC 8 - Nemelaer 422 mei3 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    Goris, PascalTeamspeler
    Herk, Bart-Jan vanTeamspeler
    Hoog, Lars op 'tTeamspeler
    Kort, Dennis deTeamspeler
    Maas, RikTeamspeler
    Mans, DickTeamspeler
    Ven, Ronald van deTeamspeler
    Witlox, JeroenTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.