• Heren 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ven, Ronald van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    17 feb.Nemelaer 4 - Wilhelmina 4
    23 feb.Nemelaer JO11-1 - Den Dungen JO11-1
    23 feb.GSBW JO15-1 - Nemelaer JO15-1
    24 feb.Nemelaer 4 - Haarsteeg 4
  • Poulestanden Nemelaer 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Taxandria 332016
    2Helvoirt 432016
    3Jong Brabant 632016
    4Nemelaer 430030

    Poulestanden Nemelaer 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Zwaluw VFC 51072123
    2Boxtel 41272323
    3SCG'18 71154219
    4Helvoirt 5952217
    5Maliskamp 41051416
    6Nemelaer 41042414
    7Wilhelmina 41034313
    8Haarsteeg 4932411
    9Emplina 3724110
    10TGG 4102359
    11ODC 4121295
    12OJC ROSMALEN 1080262
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    TGG 4 - Nemelaer 410 feb.1 - 0
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Coehorst, PascalTeamspeler
    Goris, PascalTeamspeler
    Kort, Dennis deTeamspeler
    Mans, DickTeamspeler
    Smolders, RikTeamspeler
    Ven, Ronald van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.