• Heren 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ven, Ronald van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 jan.FC Tilburg 6 - Nemelaer 4
  • Poulestanden Nemelaer 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Den Dungen 433009
    2SCG'18 832016
    3Nemelaer 431023
    4RKVSC 230030

    Poulestanden Nemelaer 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Beerse Boys 51081125
    2LSV 31081125
    3Boxtel 51061319
    4Nemelaer 41054119
    5Oirschot Vooruit 51154219
    6Hilvaria 51051416
    7Spoordonkse Boys 41050515
    8Audacia 41032511
    9Helvoirt 4113089
    10GSBW 3112278
    11FC Tilburg 6102086
    12VV Trinitas Oisterwijk 691083
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Coehorst, PascalTeamspeler
    Goris, PascalTeamspeler
    Kort, Dennis deTeamspeler
    Mans, DickTeamspeler
    Ven, Ronald van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.