• Heren 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ven, Ronald van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    19 apr.Boxtel 5 - Nemelaer 4
  • Poulestanden Nemelaer 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Den Dungen 433009
    2SCG'18 832016
    3Nemelaer 431023
    4RKVSC 230030

    Poulestanden Nemelaer 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Beerse Boys 515102332
    2Nemelaer 41494131
    3Oirschot Vooruit 51594231
    4LSV 31391328
    5Boxtel 51373324
    6Hilvaria 51362520
    7Spoordonkse Boys 41360718
    8Audacia 41453618
    9Helvoirt 41441913
    10GSBW 31433812
    11FC Tilburg 61421117
    12VV Trinitas Oisterwijk 61410133
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Beerse Boys 5 - Nemelaer 45 apr.
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Coehorst, PascalTeamspeler
    Goris, PascalTeamspeler
    Herk, Bart-Jan vanTeamspeler
    Kort, Dennis deTeamspeler
    Mans, DickTeamspeler
    Ven, Ronald van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.