• Heren 4

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ven, Ronald van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 feb.Nemelaer 4 - Emplina 3
    12 feb.Sarto 13 - Nemelaer 4
  • Poulestanden Nemelaer 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Audacia 41091028
    2Sarto 151180324
    3Emplina 3971122
    4SVSSS 3971122
    5VV Trinitas Oisterwijk 41060418
    6ZIGO 4941413
    7Sarto 131041513
    8Nemelaer 41131710
    9Jong Brabant 7112278
    10LSV 1102086
    11Helvoirt 4102086
    12FC Tilburg 9102086

    Poulestanden Nemelaer 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SCG'18 532016
    2Zwaluw VFC 432016
    3Den Dungen 431023
    4Nemelaer 431023
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 4 - LSV 129 jan.3 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    Cock, Max deTeamspeler
    Goris, PascalTeamspeler
    Herk, Bart-Jan vanTeamspeler
    Hoog, Lars op 'tTeamspeler
    Koolhof, RemcoTeamspeler
    Kort, Dennis deTeamspeler
    Maas, RikTeamspeler
    Mans, DickTeamspeler
    Schulenberg, MichaelTeamspeler
    Ven, Ronald van deTeamspeler
    Verschuren, CeesTeamspeler
    Wiel, Nick van deTeamspeler
    Witlox, JeroenTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.