• Heren 4

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Ven, Ronald van deOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nemelaer 4 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Den Dungen 433009
    2SCG'18 832016
    3Nemelaer 431023
    4RKVSC 230030

    Poulestanden Nemelaer 4 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Beerse Boys 51392229
    2LSV 31291228
    3Nemelaer 41384128
    4Oirschot Vooruit 51484228
    5Boxtel 51272323
    6Spoordonkse Boys 41260618
    7Hilvaria 51252517
    8Audacia 41243515
    9Helvoirt 41340912
    10GSBW 3132389
    11FC Tilburg 61321107
    12VV Trinitas Oisterwijk 61310123
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 4 - Hilvaria 516 feb.6 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Coehorst, PascalTeamspeler
    Goris, PascalTeamspeler
    Kort, Dennis deTeamspeler
    Mans, DickTeamspeler
    Ven, Ronald van deTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.