• Heren 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hooft, Bart vanOverige stafTeammanager
    Steenbakkers, TeunOverige stafTeammanager
    Vermeer, MarijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    15 dec.Nemelaer 5 - OVC'26 5
  • Poulestanden Nemelaer 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 533009
    2Spoordonkse Boys 331023
    3ODC 331023
    4Boxtel 531023

    Poulestanden Nemelaer 5 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 511003
    2FC Tilburg 410010

    Poulestanden Nemelaer 5 (B1630 Mannen beker reserve zondag 3e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 500000
    2OVC'26 500000

    Poulestanden Nemelaer 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1SCG'18 81171322
    2Zwaluw VFC 61070321
    3Emplina 51162320
    4Boxtel 31162320
    5Nemelaer 51043315
    6ODC 41141613
    7Maliskamp 2933312
    8Helvoirt 3940512
    9Jong Brabant 7933312
    10Vlijmense Boys 41032511
    11OJC ROSMALEN 6931510
    12RKDVC 7101093
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Brekelmans, WouterTeamspeler
    Drijvers, EnzoTeamspeler
    Drijvers, RaúlTeamspeler
    Esch, Subocaj vanTeamspeler
    Ewijk, Hein vanTeamspeler
    Hooft, Pieter vanTeamspeler
    Mulders, RemcoTeamspeler
    Spaandonk, Justin vanTeamspeler
    Steenbakkers, TeunTeamspeler
    Verhoeven, StefanTeamspeler
    Witlox, StijnTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.