• Heren 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Vermeer, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    28 apr.Nemelaer 5 - SV BLC 3
    5 meiReal Lunet 5 - Nemelaer 5
  • Poulestanden Nemelaer 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Audacia 733009
    2Nemelaer 532016
    3Spoordonkse Boys 531023
    4Oisterwijk 330030

    Poulestanden Nemelaer 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1OSC'45 517140342
    2CHC 517123239
    3SCG'18 916114137
    4Nemelaer 517101631
    5Wilhelmina 81885529
    6Essche Boys 41882826
    7Real Lunet 51764722
    8RKDVC 1318711022
    9SV BLC 316501115
    10Den Dungen 917431015
    11RKKSV 517311310
    12Boxtel 91822148
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hess, PieterTeamspeler
    Mohammed, JazwinTeamspeler
    Schellekens, FreekTeamspeler
    Schellekens, JoeriTeamspeler
    Schoenmakers, TomTeamspeler
    Vermeer, JeroenTeamspeler
    Verschuren, SeanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.