• Heren 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Vermeer, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    17 feb.SCG'18 9 - Nemelaer 5
    23 feb.Nemelaer JO11-1 - Den Dungen JO11-1
    23 feb.GSBW JO15-1 - Nemelaer JO15-1
    24 feb.Wilhelmina 8 - Nemelaer 5
  • Poulestanden Nemelaer 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Audacia 733009
    2Nemelaer 532016
    3Spoordonkse Boys 531023
    4Oisterwijk 330030

    Poulestanden Nemelaer 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1CHC 51191128
    2OSC'45 51090127
    3SCG'18 9980124
    4Real Lunet 5951316
    5Wilhelmina 81144316
    6Nemelaer 5850315
    7SV BLC 31040612
    8RKDVC 131140712
    9Den Dungen 91031610
    10Essche Boys 41131710
    11RKKSV 5112096
    12Boxtel 91110103
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hess, PieterTeamspeler
    Mohammed, JazwinTeamspeler
    Schellekens, FreekTeamspeler
    Schellekens, JoeriTeamspeler
    Schoenmakers, TomTeamspeler
    Vermeer, JeroenTeamspeler
    Verschuren, SeanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.