• Heren 5

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hooft, Bart vanOverige stafTeammanager
    Steenbakkers, TeunOverige stafTeammanager
    Vermeer, MarijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 feb.Nemelaer 5 - Helvoirt 5
    12 feb.Jong Brabant 6 - Nemelaer 5
  • Poulestanden Nemelaer 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 611100130
    2Nemelaer 51070321
    3SCG'18 31070321
    4Emplina 41153318
    5Helvoirt 5951316
    6Zwaluw VFC 41044216
    7Sarto 14941413
    8OJC ROSMALEN 41041513
    9Boxtel 3102359
    10Audacia 3102268
    11VV Trinitas Oisterwijk 592167
    12ODC 31100110

    Poulestanden Nemelaer 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Maliskamp 232107
    2Nemelaer 532107
    3Helvoirt 430121
    4Zwaluw VFC 630121
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Zwaluw VFC 4 - Nemelaer 529 jan.3 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    Brekelmans, WouterTeamspeler
    Drijvers, EnzoTeamspeler
    Drijvers, RaúlTeamspeler
    Esch, Subocaj vanTeamspeler
    Ewijk, Hein vanTeamspeler
    Hooft, Pieter vanTeamspeler
    Keulen, Sven vanTeamspeler
    Mulders, RemcoTeamspeler
    Spaandonk, Justin vanTeamspeler
    Steenbakkers, TeunTeamspeler
    Ven, Mart van deTeamspeler
    Verhoeven, StefanTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.