• Heren 5

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hooft, Bart vanOverige stafTeammanager
    Steenbakkers, TeunOverige stafTeammanager
    Vermeer, MarijnOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nemelaer 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 622174155
    2Emplina 622164252
    3GSBW 422162450
    4VV Trinitas Oisterwijk 622123739
    5Nemelaer 522114737
    6FC Tilburg 722103933
    7SVSSS 321102932
    8Hilvaria 4221011131
    9OJC ROSMALEN 622711422
    10Sarto 1121421514
    11OVC'26 52130189
    12Den Dungen 42110203
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 5 - Hilvaria 422 mei4 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    Brekelmans, WouterTeamspeler
    Drijvers, EnzoTeamspeler
    Drijvers, RaúlTeamspeler
    Esch, Subocaj vanTeamspeler
    Ewijk, Hein vanTeamspeler
    Hooft, Pieter vanTeamspeler
    Mulders, RemcoTeamspeler
    Spaandonk, Justin vanTeamspeler
    Steenbakkers, TeunTeamspeler
    Ven, Mart van deTeamspeler
    Verhoeven, StefanTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.