• Heren 5

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Vermeer, JeroenOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nemelaer 5 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Audacia 733009
    2Nemelaer 532016
    3Spoordonkse Boys 531023
    4Oisterwijk 330030

    Poulestanden Nemelaer 5 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1OSC'45 522180452
    2CHC 522163351
    3SCG'18 922145347
    4Nemelaer 522121937
    5Wilhelmina 82297634
    6Real Lunet 52295832
    7Essche Boys 42295832
    8RKDVC 1322921129
    9Den Dungen 922641222
    10SV BLC 322601618
    11RKKSV 522331612
    12Boxtel 92223179
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hess, PieterTeamspeler
    Mohammed, JazwinTeamspeler
    Schellekens, JoeriTeamspeler
    Schoenmakers, TomTeamspeler
    Vermeer, JeroenTeamspeler
    Verschuren, SeanTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.