• Heren 6

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirks, JorisOverige stafTeammanager
    Nieuwenhuis, JouryTechnische stafAss.-bondscoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 meiTSVV Merlijn 3 - Nemelaer 6
  • Poulestanden Nemelaer 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 622006
    2SVSSS 420111
    3Helvoirt 620111

    Poulestanden Nemelaer 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 815120336
    2Sarto 1916113236
    3Were Di 816102432
    4TSVV Merlijn 31793530
    5SVSSS 51684428
    6Taxandria 41682626
    7Nevelo 51671822
    8Nemelaer 616421014
    9FC Tilburg 1216331012
    10Oisterwijk 316321111
    11Audacia 61612135

    Poulestanden Nemelaer 6 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC 1211003
    2Nemelaer 610010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 6 - Nevelo 522 apr.5 - 2
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Oerlemans, RikTeamspeler
    Oerlemans, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.