• Heren 6

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirks, JorisOverige stafTeammanager
    Nieuwenhuis, JouryTechnische stafAss.-bondscoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nemelaer 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 622006
    2SVSSS 420111
    3Helvoirt 620111

    Poulestanden Nemelaer 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 820150545
    2Sarto 1920133442
    3Were Di 820122638
    4Taxandria 420112735
    5SVSSS 520104634
    6TSVV Merlijn 320104634
    7Nevelo 520101931
    8Nemelaer 620731024
    9Oisterwijk 320421414
    10FC Tilburg 1220331412
    11Audacia 62022168

    Poulestanden Nemelaer 6 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC 1211003
    2Nemelaer 610010
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Oerlemans, RikTeamspeler
    Oerlemans, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.