• Heren 6

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirks, JorisOverige stafTeammanager
    Nieuwenhuis, JouryTechnische stafAss.-bondscoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    23 feb.Nemelaer JO11-1 - Den Dungen JO11-1
    23 feb.GSBW JO15-1 - Nemelaer JO15-1
  • Poulestanden Nemelaer 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 622006
    2SVSSS 420111
    3Helvoirt 620111

    Poulestanden Nemelaer 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 81080224
    2Sarto 19971122
    3TSVV Merlijn 31071222
    4Were Di 81061319
    5SVSSS 51153318
    6Taxandria 41052317
    7Nevelo 5940512
    8FC Tilburg 12112369
    9Nemelaer 6101275
    10Oisterwijk 391174
    11Audacia 690272

    Poulestanden Nemelaer 6 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC 1211003
    2Nemelaer 610010
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 6 - Jong Brabant 810 feb.0 - 1
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Oerlemans, RikTeamspeler
    Oerlemans, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.