• Heren 6

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Dirks, JorisOverige stafTeammanager
    Nieuwenhuis, JouryTechnische stafAss.-bondscoach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    29 meiNemelaer 6 - Oirschot Vooruit 12
  • Poulestanden Nemelaer 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1VV Trinitas Oisterwijk 822183157
    2Nemelaer 621155150
    3De Bocht'80 222124640
    4Oirschot Vooruit 1221123639
    5Hilvaria 8221111034
    6FC Tilburg 922104834
    7Spoordonkse Boys 522921129
    8Were Di 822821226
    9Jong Brabant 822741125
    10Essche Boys 322511616
    11RKDSV 722431515
    12Audacia 722321711
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Essche Boys 3 - Nemelaer 622 mei0 - 8
  • Team indeling

    NaamRol
    Boxtel, Jarno vanTeamspeler
    Brekelmans, JeroenTeamspeler
    Empel, Joost vanTeamspeler
    Kuijpers, MathijsTeamspeler
    Leduc, DavyTeamspeler
    Oerlemans, RikTeamspeler
    Oerlemans, TomTeamspeler
    Pijnenburg, LevyTeamspeler
    Verschuren, IanTeamspeler
    Vrij, Maikel deTeamspeler
    Wijk, Stan vanTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.