• Heren 6

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAss.-bondscoach
    Dirks, JorisOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nemelaer 6 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Nemelaer 622006
    2SVSSS 420111
    3Helvoirt 620111

    Poulestanden Nemelaer 6 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Jong Brabant 8970221
    2Sarto 19861119
    3TSVV Merlijn 3961219
    4SVSSS 5952217
    5Were Di 8951316
    6Taxandria 4842214
    7Nevelo 583059
    8FC Tilburg 1292258
    9Nemelaer 681255
    10Oisterwijk 391174
    11Audacia 660060

    Poulestanden Nemelaer 6 (B1220 Mannen beker reserve 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC 1211003
    2Nemelaer 610010
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Oerlemans, RikTeamspeler
    Oerlemans, TomTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.