• Heren 7

  • Error:

    Teamfoto

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Nemelaer 7RKDSV 712 feb.11:00
    Jong Brabant 12Nemelaer 75 mrt.12:00
  • Poulestanden Nemelaer 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1WSJ 288002524
    2Nemelaer 7108023624
    3Hilvaria 796121519
    4Were Di 810424414
    5RKDSV 77412813
    6SVSOS 210415313
    7ZIGO 69324-511
    8SVG 58314-910
    9Jong Brabant 129216-167
    10OVC'26 610217-87
    11Willem II 38008-530

    Poulestanden Nemelaer 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Real Lunet 4320146
    2Nemelaer 7320146
    3Essche Boys 43102-33
    4ODC 53102-53
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Vermeer, JeroenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Diepens, WesleyTeamspeler
    Groot, Leon deTeamspeler
    Hess, PieterTeamspeler
    Hoog, Edu op 'tTeamspeler
    Hoog, Jan op 'tTeamspeler
    Mohammed, JazwinTeamspeler
    Schellekens, JoeriTeamspeler
    Schoenmakers, TomTeamspeler
    Sinot, TimoTeamspeler
    Ven, Roel van deTeamspeler
    Vermeer, JeroenTeamspeler
    Verschuren, SeanTeamspeler
    Vugts, EvertTeamspeler
    Wiel, Frits vdTeamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    OVC'26 6 - Nemelaer 729 jan.0 - 4