• Heren 7

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Nemelaer 7ODC 627 sep.12:00
    Were Di 9Nemelaer 74 okt.10:00
    Nemelaer 7Helvoirt 511 okt.12:00
    Nemelaer 7VV Trinitas Oisterwijk 825 okt.10:00
  • Poulestanden Nemelaer 7 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1RKDVC 9321057
    2VCB 3321037
    3Nemelaer 73012-31
    4SVSSS 53012-51

    Poulestanden Nemelaer 7 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Boxtel 6110063
    2Helvoirt 5110033
    3VV Trinitas Oisterwijk 8110033
    4Nemelaer 7110013
    5ODC 6110013
    6Real Lunet 5000000
    7Audacia 61001-10
    8Jong Brabant 81001-10
    9Were Di 91001-30
    10Essche Boys 31001-30
    11SVSSS 61001-60
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdOverige stafTeammanager
    Vermeer, JeroenOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Baast, Joris vanTeamspeler
    Hess, PieterTeamspeler
    Mohammed, JazwinTeamspeler
    Schellekens, JoeriTeamspeler
    Schoenmakers, TomTeamspeler
    Ven, Roel van deTeamspeler
    Vermeer, JeroenTeamspeler
    Verschuren, SeanTeamspeler
    Wiel, Frits vdTeamspeler
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Audacia 6 - Nemelaer 720 sep.3 - 4
    Nemelaer 7 - VCB 313 sep.1 - 2