• Heren 8

  • Teamfoto

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    Nemelaer 8ODC 631 okt.13:00
    Nieuwkuijk 4Nemelaer 87 nov.12:00
    Haarsteeg 6Nemelaer 821 nov.12:00
  • Poulestanden Nemelaer 8 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Essche Boys 2330099
    2Nieuwkuijk 4312015
    3Boxtel 64121-55
    4RKDVC 12211024
    5Haarsteeg 6311104
    6Helvoirt 6311104
    7ODC 6411204
    8Real Lunet 5210143
    9VCB 3210103
    10Zwaluw VFC 63021-22
    11Nemelaer 83003-90

    Poulestanden Nemelaer 8 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1WSJ 4330059
    2VV Trinitas Oisterwijk 83201156
    3SVSSS 53102-23
    4Nemelaer 83003-180
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Hooft, Joris vanOverige stafTeammanager
    Simons, MaxOverige stafTeammanager
    Tetteroo, HanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRol
    Esch, Dennis vanTeamspeler
    Hooft, Joris vanTeamspeler
    Hoog, Dirk op 'tTeamspeler
    Leijten, RensTeamspeler
    Schoenmakers, JelleTeamspeler
    Schuurmans, JohanTeamspeler
    Steenbakkers, StanTeamspeler
    Tetteroo, MartijnTeamspeler
    Vennix, BartTeamspeler

    Er zijn 13 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer 8 - Essche Boys 210 okt.0 - 5