• Vrouwen 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Broens, RuudTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb.Nemelaer VR1 - Nieuwkuijk VR1
    9 feb.VCB VR1 - Nemelaer VR1
  • Poulestanden Nemelaer VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1GSBW VR111101031
    2Wilhelmina Boys VR11274125
    3Helvoirt VR11170421
    4VCB VR11162320
    5Pusphaira VR11161419
    6Uno Animo VR11151516
    7Nieuwkuijk VR11143415
    8SC 't Zand VR21141613
    9TSVV Merlijn VR11133512
    10Best Vooruit VR1112369
    11Riel VR1121295
    12Nemelaer VR1111194

    Poulestanden Nemelaer VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ST Were Di / FC Tilburg / VR133009
    2Nemelaer VR130212
    3Nieuwkuijk VR130212
    4DESK VR130212
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Geerts, ChanelTeamspeler
    Hooft, Rachelle vanTeamspeler
    IJpelaar, VyenneTeamspeler
    Jussen, TessaTeamspeler
    Kain, ChynnaTeamspeler
    Marsman, SuzanTeamspeler
    Pas, Manon van derTeamspeler
    Pijnenburg, YvetteTeamspeler
    Verhoeven, CarinaTeamspeler
    Vissers, NandaTeamspeler
    Voets, RobinTeamspeler
    Zanden, Danique van derTeamspeler