• Vrouwen 1

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Broens, RuudTechnische stafTrainer/coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    5 apr.SC 't Zand VR2 - Nemelaer VR1
    11 apr.Nemelaer VR1 - Nieuwkuijk VR1
  • Poulestanden Nemelaer VR1 (512 Vrouwen Zondag (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1GSBW VR114122038
    2Helvoirt VR115100530
    3Wilhelmina Boys VR11484228
    4VCB VR11482426
    5Pusphaira VR11582526
    6SC 't Zand VR21571722
    7Uno Animo VR11461719
    8Nieuwkuijk VR11353518
    9Best Vooruit VR11433812
    10TSVV Merlijn VR11533912
    11Nemelaer VR114311010
    12Riel VR11512125

    Poulestanden Nemelaer VR1 (B2400 Vrouwen beker)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ST Were Di / FC Tilburg / VR133009
    2Nemelaer VR130212
    3Nieuwkuijk VR130212
    4DESK VR130212
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer VR1 - Wilhelmina Boys VR129 mrt.
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Geerts, ChanelTeamspeler
    Hooft, Rachelle vanTeamspeler
    IJpelaar, VyenneTeamspeler
    Jussen, TessaTeamspeler
    Kain, ChynnaTeamspeler
    Marsman, SuzanTeamspeler
    Pas, Manon van derTeamspeler
    Pijnenburg, YvetteTeamspeler
    Verhoeven, CarinaTeamspeler
    Vissers, NandaTeamspeler
    Voets, RobinTeamspeler
    Zanden, Danique van derTeamspeler