• Vrouwen 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Keulen, Joost vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    2 feb.Nemelaer VR2 - OVV'67 VR2
    9 feb.Beerse Boys VR2 - Nemelaer VR2
  • Poulestanden Nemelaer VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKKSV VR133009
    2OJC ROSMALEN VR332016
    3Nemelaer VR231023
    4VCB VR230030

    Poulestanden Nemelaer VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC VR11091028
    2ODC VR11190227
    3VV Trinitas Oisterwijk VR11060418
    4Hilvaria VR11052317
    5OVV'67 VR21051416
    6Baronie VR31050515
    7SC 't Zand VR31042414
    8ST Were Di / FC Tilburg VR21041513
    9RWB VR1103079
    10Beerse Boys VR2112187
    11Nemelaer VR21000100
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Das, SanneTeamspeler
    Empel, Jet vanTeamspeler
    Groenen, GabyTeamspeler
    Laat, Nina deTeamspeler
    Pijnenburg, SanneTeamspeler
    Roosmalen, Simone vanTeamspeler
    Sinot, JolienTeamspeler
    Verhoeven, LisanTeamspeler
    Vermeer, RomyTeamspeler
    Vugts, LotteTeamspeler
    Witlox, MauraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.