• Vrouwen 2

  • Error:

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Vugts, LotteOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nemelaer VR2 (517 Vrouwen Zondag 7x7 (najaar))

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Real Lunet VR116131240
    2VV Trinitas Oisterwijk VR215111334
    3Nemelaer VR21693430
    4Essche Boys VR11682626
    5RK Deso VR11672723
    6Herpinia VR11460818
    7ISC VR114401012
    8Emplina VR21533912
    9RKKSV VR21620146
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    Das, SanneTeamspeler
    Empel, Jet vanTeamspeler
    Groenen, GabyTeamspeler
    Hooft, Imke vanTeamspeler
    Pijnenburg, SanneTeamspeler
    Ven, Kim van deTeamspeler
    Ven, Marleen van deTeamspeler
    Vugts, LotteTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.