• Vrouwen 2

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Keulen, Joost vanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Nemelaer VR2 (B2800 Vrouwen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKKSV VR133009
    2OJC ROSMALEN VR332016
    3Nemelaer VR231023
    4VCB VR230030

    Poulestanden Nemelaer VR2 (513 Vrouwen Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1RKDVC VR112111034
    2ODC VR114110333
    3Hilvaria VR11382326
    4Baronie VR31370621
    5SC 't Zand VR31262420
    6VV Trinitas Oisterwijk VR11260618
    7OVV'67 VR21252517
    8ST Were Di / FC Tilburg VR21242614
    9RWB VR11240812
    10Beerse Boys VR21421117
    11Nemelaer VR21200120
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Nemelaer VR2 - RWB VR124 mei
  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Das, SanneTeamspeler
    Empel, Jet vanTeamspeler
    Groenen, GabyTeamspeler
    Laat, Nina deTeamspeler
    Pijnenburg, SanneTeamspeler
    Roosmalen, Simone vanTeamspeler
    Sinot, JolienTeamspeler
    Verhoeven, LisanTeamspeler
    Vermeer, RomyTeamspeler
    Vugts, LotteTeamspeler
    Witlox, MauraTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.